TV8 HD2


 

TV8 HAKKINDA :

TV8 22 Şubat 1999 tarihinde yayına başlayan eğlence-şov kanalıdır. TV8 MNG Radyo ve Medya Hizmetleri Anonim Şirketi bünyesindedir. TV8’in sahibi kurulduğu yıldan 2013 yılına kadar MNG Medya Grubu, 2013 yılından sonra Acun Medya Grubu’dur. TV8’in %30’u Doğuş Yayın Grubu’na, %70’i Acun Medya Grubu’na aittir. Kanal, çoğunluk hisseleri Acun Medya Grubu’nda olduğu için Acun Medya tarafından yönetilmektedir. TV8 yayınlarına haber kanalı olarak başlamıştır. 2003 yılında yayın formatını değiştirerek eğlence kanalı haline dönmüştür. 2013 yılında Acun Medya yönetimine geçtikten sonra daha çok şov kanalı olmuştur. baclofen online canada order baclofen cheap baclofen order baclofen online buy baclofen baclofen buy uk buy baclofen online no prescription mail order TV8’i Türkiye’nin tamamından karasal antenle şifresiz izlenebilmektedir. TV8 Türksat 4A uydusundan da şifresiz izleyebilirsiniz. TV8 televizyonunu internetten canlı yayın, HD kalitesinde, şifresiz izleyebilmek için bedavacanlitv.com’u ziyaret edin.
TV8 özellikle yayınladığı yarışmalarla ön plana çıkmaktadır. Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye, Bu Tarz Benim, Ütopya, Survıvor, 100 Kişiye Sorduk, Ver Fırına, Nınja Warrıor Türkiye, O Ses Çocuklar şu an tv8’de izleyebileceğiniz yarışmalardır. TV8’de yarışmalar dışında, 3 Adam, Hülya Avşar, Kel Alaka, Saba Tümer ile Oyuna Geldik, Aramızda Kalsın, Arda’nın Mutfağı, 8 De Sekiz, Şeffa Oda, Pazar Magazin ve Oynat Bakalım programları yayınlanmaktadır. Günümüzde TV8’de yayınlanan tek dizi Kaçak Gelinler adlı dizidir.
O SES TÜRKİYE YARIŞMASI : O Ses Türkiye, orjinal adı The Voice olan ses yarışmasıdır. O Ses Türkiye yarışmasının yapımcısı Acun Medya’dır. Türkiye’de ilk olarak 10 Ekim 2011 tarihinde Show TV’de yayınlanmıştır. Yarışma 2011-2012 sezonunda Show TV’de yayınlandıktan sonra, 2012-2014 yılları arasında Star TV’de yayınlanmıştır. Acun Ilıcalı’nın TV8’i satın almasından sonra 2014 yılından itibaren TV8’de yayınlanmaya başlamıştır. Yarışmanın jüri üyeliklerini Mustafa Sandal (2011-2013 yıllarında), Hülya Avşar (2011-2013 yıllarında), Murat Boz (2011-2014 yıllarında) yapmıştır. O Ses Türkiye Türkiye’de yayınlanmaya başladığından bu yana değişmeyen tek jüri üyesi Hadise Açıkgöz’dür. Hadise 2011 yılından bu yana yarışmanın jüri üyeleri arasındadır. O Ses Türkiye yarışmasının şu anki jüri üyeleri Hadise Açıkgöz (2011-günümüz), Gökhan Özoğuz (2013-günümüz), Ebru Gündeş (2013-günümüz), MFÖ (Mazhar Alanson-Özkan Uğur) (2014-günümüz).
O Ses Türkiye yarışması toplam turdan oluşmaktadır. Birinci turda yarışmacı sahnede şarkı söylerken jüri üyelerinin sahneye arkaları dönüktür. Jüri üyelerinden biri yarışmacının performansını beğenirse butona basıp şarkıcıya döner. Jüri üyeleri şarkı bitene kadar istedikleri zaman butona basıp dönebilirler. Hiç bir üye sahneye dönmeden şarkı biterse yarışmacının performansı beğenilmemiş demektir ve o yarışmacı yarışmadan elenir. Birden fazla jüri üyesi yarışmacıyı beğenip sahneye dönerse, yarışmacı jüri üyelerinden birini seçer ve o jüri üyesinin takımında yer alır. İkinci turda aynı takımın yarışmacıları birbirleri ile düello yaparlar. Her takımda 18 yarışmacı yer alır. Takımdaki yarışmacılar birbirleri ile düet yaparlar. Şarkı bittikten sonra jüri üyesi yarışmaya hangi yarışmacı ile devam edeceğine karar verir. Seçilmeyen yarışmacıyı diğer jüri üyelerinin takımlarına alma hakkı vardır. Bir yarışmacı kendi takımının jüri üyesi tarafından seçilmez, diğer jüri üyeleri de elenen yarışmacıya seçmezlerse yarışmacı elenir. Üçüncü turdan itibaren yarışma canlı yayınlanır. Üçüncü turda her ekipten 3 ya da 4 yarışmacı yarışır. Yarışmacılar şarkılarını söyledikten sonra, yarışanların 1.’si SMS’le bir hafta sonra yarışma hakkı kazanır. Aynı ekipten 4 kişi yarışmışsa oylamada 2. olan yarışmacı da sonraki hafta yarışmacı olur. Kalan 2 kişiden birini jüri koruma altına alır. Diğer yarışmacı elenir. Üçüncü tur her ekipten 2 kişi kalan kadar devam eder. O Ses Türkiye yarışmasının yarı finalinde her takımdan ikişer yarışmacı olmak üzere 8 yarışmacı yarışır. Yarı finalde yarışmacılar performanslarını sergiledikten sonra jüri 2 yarışmacısına toplamı 100 olacak şekilde puan verir. Yarışmacıların SMS’lerden aldıkları puanlar jürinin verdiği puanlara eklenir ve 100 puana ulaşan yarışmacı finalde yarışma hakkını kazanır.
Yarışmanın Fianl turu ve kazananlar için tıklayınız. jan 4, 2015 – baclofen 20 mg tablet — discount and cheap prescription drugs store: baclofen online purchase – online schools & degree programs, legal

zyban price in south africa zyban reviews

TV8 Frekansı :

Türksat 4A, 12346, H, 9600, 3/4 (SD)
Digitürk : 29. kanal (SD)-329. kanal (HD), D-Smart : 38. kanal (SD), Türksat TKGS : 8. kanal (SD), Kablo TV : S 18 (SD), Teledünya : 34. kanal (SD), Tivibu : 31. kanal (SD)

Güncel TV8 rtmp kodu/M3u8 adresi :

http://live-stream.mncdn.net:1935/tv8/_definst_/tv8_live2/playlist.m3u8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.