TV 2

 


 

TV2 HAKKINDA :

tv2 18 Ağustos 2012 tarihinde kurulmuştur. tv2 Eko TV Televizyon Yayıncılık A.Ş.’ne aittir. tv2 kanalının sahibi Doğan Yayın Grubu’dur. tv2 Türkiye, Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine yayın yapmaktadır. tv2’nin eski adı TNT’dir. tv2’yi Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz. tv2 karasal antenle Türkiye’nin tamamından izlenebilmektedir. İnternetten tv2’yi kesintisiz, donmadan, takılmadan, hd kalitesinde, canlı yayın izlemek için doğru yerdesiniz.
tv2’nin yayın akışını yabancı ve yerli bir çok dizi, eğlence programları ve sinema filmleri oluşturmaktadır. Yerli programlar genellikler dah önceden Kanal D’de yayınlanan programlardan oluşmaktadır. tv2 televizyonu hem SD hem de HD yayın yapmaktadır. tv2 HD yayınlarına 1 Şubat 2013 tarihinde başlamıştır. tv2 HD ile tv2 SD eş zamanlı yayın yapmaktadır. tv2 HD 15 Eylül 2013 tarihinde tv2’nin logosunun değişmesinden sonra tv2’nin logosunu kullanmış, fakat ekranın sağ üst köşesine şeffaf şekilde HD logusu eklenmiştir. tv2 HD ilk yayına başladığı zamanlarda D-Smart’tan yayın yapmıştır. 18 Eylül 2014 tarihinden itibaren Türksat 4A uydusundan da izlenebilmektedir. tv2 aynı zamanda Filbox 12245 H 27500 5/6 frekansından, D-Smart 21 kanaldan, Digitürk 54. kanaldan, Teledünya 42. kanaldan, Tivibu 49. kanaldan izlenebilmektedir.

Çok Gezinti programını Burak AKKUL hazırlayıp sunmaktadır. Programın süresi 45 dakikadır. Burak AKKUL Çok Gezinti programıyla tv2 izleyicilerine Dünya’nın değişik ülkelerini tanıtmaktadır. Burak AKKUL’un belgesel tadında hazırladığı program değişik ülkeleri dolaşarak, bu ülkelerde nerelerin gezilebileceği, gezilecek yerlerdeki meşhur yemekleri, konaklanabilecek kaliteli otelleri tanıtmaktadır. Sizler de oturduğunuz yerden dünyanın değişik bölgelerini tanımak için tv2 ekranlarında yayınlanan “Çok Gezinti” programını izlemelisiniz. tv2’de yayınlanan Çok Gezinti programını izlemeden nereye gezinti yapacağınıza kara vermeyin. Pasaportunuzu hazırlamadan, bavulunuz hazırlamadan, uçak biletiniz almadan önce Çok Gezinti programını izleyin. Çok Gezinti programı Cumartesi günleri Saat 10:00 ve 17:45te, Salı ve Çarşamba günleri Saat 08:00’de tv2 ekranlarında.

Bedavacanlitv olarak sizlere, Türkiye ve Dünya’da yayın yapan televizyon kanallarını canlı izleme imkanı sunuyoruz. Sitemizde, ülkemizde ulusal yayın yapan televizyon kanallarının tamamını bulabileceğiniz gibi bir çok yerel tv kanalını da ücretsiz, abonelik gerektirmeden izleyebilirsiniz. Ulusal yayın yapan televizyon kanallarının yanında radyoları da canlı dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv’de yerli ve yabancı televizyon kanalları, ziyaretçilerin site içinde daha iyi gezinebilmesi için kategoriler halinde düzenlenmiştir. İzlemek istediğiniz televizyon kanalı sitemizde yer almıyorsa ya da yayın yoksa bizlere “Yorumlar” bölümünden ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yerli ve yabancı tv kanalını şifresiz, hd kalitesinde, donmadan, takılmadan, online, kesintisiz, canlı yayın izleyebilir, radyoları dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv.com iyi seyirler diler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.