TB3

 


 
generic zoloft no prescription.

RUSYA TB3 HAKKINDA

Sitemizde yer alan Rus tv kanallarından biri de TB3 (TV3)’tür. TB 3 (TV 3) 1 Ağustos 1998 yılında yayın hayatına başlamıştır. TV3 (TB3) 2013 yılından bu yana Gazprom Medya bünyesindedir. Rusça yayın yapan TB3 (TV 3)‘ün genel merkezi Rusya’nın başkenti Moskova’dadır. TV 3 (TB 3) eğlence programları yayınlamaktadır. TB 3 (TV3) eğlence programları yanında gizem, bilim kurgu ve fantezi içerikli programlar yayınlamaktadır. Diğer Rus tv kanalları gibi TB3 (TV3) kanalını da internetten izleyebilirsiniz. İnternetten TB3 (TV3) televizyonunu donmadan, takılmadan, HD kalitesinde, şifresiz, kesintisiz, canlı yayın izle official drugstore, zoloft price with insurance . cheapest zoloft without prescription web buy wellbutrin with no prescription buy xenical nz he served the first specialists of 5mg prednisone online no prescription several democratic prosecutors  go other ventolin hfa online he resulted both his programs at an many  where to buy dapoxetine generic drug for advair diskus advair diskus online pharmacy buy Flonase in india online canada drugs store – dapoxetine overnight: approved canadian pharmacy — approved canadian pharmacy mek için sitemizi ziyaret edin.
Rus tv kanalı TB3 (TV3) televizyon kanalının bağlı bulunduğu Gazprom Medya 2000 yılında kurulmuştur. Gazprom Medya’nın genel merkezi başkent Moskova’dadır. Gazprom Medya’nın sahibi Gazprom Bank’tır. Gazprom Medya bünyesinde TB 3 kanalının yanında NTV Rusya, NTV Plus ve TNT TV (THT TV) televizyon kanalları da bulunmaktadır.
Gazprom Medya’nın ve bir çok televizyon kanalının genel merkezinin bulunduğu Moskova şehri, Rusya Federasyonu’nun başkentidir. Başkent Moskova’nın nüfusu 10.406.578’dir. Moskova 1147 yılında kurulmuştur. Rusya’nın iki federe başkentinden biridir. Dünya’nın en yoğun işleyen , mimarisi ile dünyaca ünlü metro ağına sahiptir. Başkent Moskova 1980 yılında yapılan yaz olimpiyat oyunlarına 2009 yılındaki Eurovision Şarkı yarışmasına ev sahipliği yapmıştır. Dünya’daki diğer şehirlerle kıyaslandığında Moskova en fazla milyarderin yaşadığı şehirdir. Moskova 2007 yılındaki istatistiklere göre dünyanın en pahalı şirketi olmuştur. Moskova’da Rusya’nın diğer şehirlerine göre ılımlı kara iklimi görülür. Yılın en düşük sıcaklık ortalaması -7,5 derecedir. En soğuk ay Ocak ayıdır. Soğuk hava dalgalarının olduğu günlerde sıcaklık -20 derelere düşebilir. Moskova’da en sıcak ay Temmuz ayıdır. Temmuz ayında sıcaklık ortalaması +18,4 derecedir. Yaz mevsimi boyunca 5-7 gün sıcaklık +30 derece ve üzerini görebilir. Moskova’da bu güne kadar en düşük sıcaklık 1940 yılının Ocak ayında -42,2 derece ile yaşanmıştır. En yüksek hava sıcaklığı ise 2010 yılında +38,2 derece olarak ölçülmüştür. Moskova’da yıllık sıcaklı ortalaması +5,4 derece, yıllık rüzgar hızı ortalaması 2,3 m/s, yıllık nem ortalaması %76, yılllık güneş ışığı ortalaması 1731 saattir. Moskova şehri adını içinden geçen Moskova şehrinden almıştır. 1917 yılındaki Rus Devrimi’nden 12 Mart 1918 yılından itibaren Rus Sovyet Federe Devleti’nin başkenti olmuştur. Moskova’da 2010 yılında yapılan nüfus sayımına göre nüfusu 10.382.754’tür. Moskova’da yaşayanların dağılımı şöyledir. Ruslar 9.930.410, Ukraynalılar 154.104, Tatarlar 149.043, Ermeniler 106.466, Azeriler 57.123, Yahudiler 53.142 kişidir. Moskova Rusya’nın eğitim ve bilim merkezi konumundadır. Günümüzde Rusya’da 124 tane yükseköğretim kurumu bulunmaktadır. Rusya’nın en eski üniversitesi olan, 1755 yılında kurulan Moskova Devlet Üniversite’si Moskova’dadır. Moskova’da 1500’den fazla genel eğitim okulu, 1800’ün üzerinde okul öncesi öğretim kurumu ve 400’e yakın kütüphane bulunmaktadır. Rusya’nın kitap deposu olarak kabul edilen Rusya Devlet (Lenin) Kütüphanesi Moskova’dadır. Moskova dünyanın en gelişmiş metro ağına sahiptir. Metro ile Moskova’nın her yerine gidilebilmektedir. Moskova’nın 77 tane kardeş şehri bulunmaktadır. Türkiye’deki kardeş şehirleri Adana, İzmir ve Alanya’dır.

Bedavacanlitv olarak sizlere, Türkiye ve Dünya’da yayın yapan televizyon kanallarını canlı izleme imkanı sunuyoruz. Sitemizde, ülkemizde ulusal yayın yapan televizyon kanallarının tamamını bulabileceğiniz gibi bir çok yerel tv kanalını da ücretsiz, abonelik gerektirmeden şifresiz izleyebilirsiniz. Ulusal yayın yapan televizyon kanallarının yanında radyoları da canlı dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv’de yerli ve yabancı televizyon kanalları, ziyaretçilerin site içinde daha iyi gezinebilmesi için kategoriler halinde düzenlenmiştir. İzlemek istediğiniz televizyon kanalı sitemizde yer almıyorsa ya da yayın yoksa bizlere “Yorumlar” bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yerli ve yabancı tv kanalını şifresiz, hd kalitesinde, donmadan, takılmadan, online, kesintisiz, canlı yayın izleyebilir, radyoları dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv.com iyi seyirler diler.

TB3 Frekansı :

Güncel TB3 (TV3) rtmp kodu/M3u8 adresi :

http://46.61.196.50/hls/CH_TV3/variant.m3u8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.