CTC TV (STS TV)


 


RUS CTC TV (STS tv) HAKKINDA

STS TV (CTC TV) Rus tv kanalları ndan biridir. CTC TV (STS TV)‘nin genel merkezi Rusya’nın başkenti Moskova’dır. CTC TV (STS TV)’nin sahipleri Ulusal Medya Grubu (Rusya), Itera (Rusya), Modern Times Group (İsveç) şirketleridir. dec 26, 2014 – buy baclofen online, how long for baclofen to work, how much baclofen does it take to get high. dec 20, 2014 – author topic: fluoxetine verkoop ::: prozac kopen (read 3 times) fluoxetine online apotheek fluoxetine online kopen prozac verkooppunten CTC TV (STS TV)’yi internetten canlı izleyebilirsiniz. nov 26, 2014 – buy cheap generic prednisone online without prescription. more information buy prednisone 5mg best prices for all customers! prednisone buy fluoxetine online – fluoxetine – without prescription. fluoxetine the medication has actually likewise shown appealing results in addressing youngsters and  İnternetten Rus televizyon kanallarından CTC TV (STS TV)’yi takılmadan, donmadan, şifresiz, online, HD kalitede, canlı yayın izlemek için bedavacanlitv.com’u ziyaret edin.
CTC TV (STS TV) 1 Aralık 1996 yılında yayına başlayan Rus tv kanalıdır. STS TV Rusya’nın önde gelen televizyon kanallarından biridir. STS TV (CTC TV) genellikle 6-54 yaşa arası izleyicilere hitap etmektedir. CTC TV (STS TV) Rusya’da yaklaşık 100 milyon kişiye yayınlarını ulaştırmaktadır. CTC TV (STS TV) 2007 rakamlarıyla % 11,3 izleyici payına sahiptir. CTC TV (STS TV) Rusya’da kent nüfusunun yaklaşık % 87’sine yayınlarını ulaştırmaktadır. Rus tv kanallarının arasında izlenme oranları olarak Rusya’nın dördüncü büyük televizyon kanalıdır. STS TV (CTC TV) genellikle Rus yapımı içerikleri ekranlara getirmektedir. Ayrıca STS TV (CTC TV) Hollywood yapımı filmlere de yer vermektedir. Gösterdiği filmler arasında Avrupa ve Hollywood filmleri bulunmaktadır. CTC TV (STS TV) ekranlarında yayınlanıp, izleyiciler tarafından en çok beğenilen programlar, Bu Gün Ne Giyeyim, çocuk yarışma programı “Detay Hikayeler”, eğlence programı “Buradasınız”, komedi gösterisi programları bulunmaktadır.
CTC TV (STS TV)’de çocuklar için yayınlanan programlar arasında Walt Disney Company, Universal Studios, Warner Bros ve Viacom yapımlarını ekranlara getirmektedir. Çizgi filmler arasında Timon ve Pumpaa, Ağaçkakan Woody, Tale Spin, Tom ve Jerry, Aladdin, Gerçek Ghostbusters, Scooby-Doo, Ducktales, Chip’i Kurtarma, Ördek Darkwing, Bonkers ve Winx Club bulunmaktadır. CTC TV (STS TV) çocuklara yönelik yayınladığı programları ile % 17,8 izlenme ortalaması lider durumdadır.
CTC TV (STS TV)’nin % 25,2 si CTC Media grubuna aittir. CTC Media 1989 yılında kurulmuştur. CTC media yayın, eğlence ve televizyonlar için programların yapımı alanlarında faaliyet göstermektedir. CTC Media’nın genel merkezi Rusya’nın Moskova şehrindedir. CTC Media 1989 yılında Amerikalı girişimci Peter Gerwe tarafından kurulmuştur. 1991 yılında Rus-Amerikan radyo istasyonu Maximum’u, ve kendi televizyon istasyonunu faaliyete geçirmiştir. Televizyon kanallarından CTC TV (STS TV) 1994 yılında yayına başlamıştır. CTC Media bünyesinde bulunan, Rusya’nın ilk tematik kanalı olan Domashniy tv 2005 yılında yayına başlamıştır. CTC Media 2009 yılında Kuzey Amerika’da uydu yayınlarına başlamıştır. CTC Media uluslar arası lansman anlaşmasını 2010 yılı Haziran ayında İsrail’de imzalamıştır. CTC Media 2011 yılı Mart ayında Almanya’da, 2011 Mayıs ayında Kuzey Amerika’daki yayınlarını genişletmiş, 2011 Ekim ayında Baltık Devletlerinde, 2012 Şubat ayında Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya’da, 2012 Nisan ayında Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan ve Azerbaycan’da, 2012 Temmuz ayında Tayland’da yayınlara başlamıştır. 2013 yılının Eylül ayı itibariyle CTC Media’nın çoğunluk hissesi Modern Times Group (%39), Telcerst Investments Limited (% 25) ve halka arz miktarı %36’dır.

Bedavacanlitv olarak sizlere, Türkiye ve Dünya’da yayın yapan televizyon kanallarını canlı izleme imkanı sunuyoruz. Sitemizde, ülkemizde ulusal yayın yapan televizyon kanallarının tamamını bulabileceğiniz gibi bir çok yerel tv kanalını da ücretsiz, abonelik gerektirmeden şifresiz izleyebilirsiniz. Ulusal yayın yapan televizyon kanallarının yanında radyoları da canlı dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv’de yerli ve yabancı televizyon kanalları, ziyaretçilerin site içinde daha iyi gezinebilmesi için kategoriler halinde düzenlenmiştir. İzlemek istediğiniz televizyon kanalı sitemizde yer almıyorsa ya da yayın yoksa bizlere “Yorumlar” bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yerli ve yabancı tv kanalını şifresiz, hd kalitesinde, donmadan, takılmadan, online, kesintisiz, canlı yayın izleyebilir, radyoları dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv.com iyi seyirler diler.

 

CTC TV (STS TV) Frekansı :

Güncel CTC TV (STS TV) rtmp kodu/M3u8 adresi :

http://46.61.196.50/hls/CH_STS/variant.m3u8

One thought on “CTC TV (STS TV)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.