STAR TV


STAR TV HAKKINDA :

1 Mart 1989 yılında yayına başlayan buy doxycycline online, doxycycline side affects dogs, what are the side effects overdose of in a dog hyc doxycycline acne long take vibramycin til katt STAR TV, Işıl Televizyon Yayıncılık şirketi bünyesinde yayınlarını sürdürmektedir. Star TV 2004 yılına kadar Cem UZAN’a ait iken, bu tarihte Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na geçmiştir. 2005 yılında yapılan ihale ile Doğan Yayın Holding’e satılmıştır. Doğan Yayın Holding Star tv’yi 2011 yılında Doğuş Yayın Holding’e satmıştır. Genel Merkezi İstanbul’da olan STAR TV karsal antenle Türkiye’nin tamamından izlenebilmektedir. STAR TV’yi buradan canlı yayın izleyebilirsiniz.
STAR TV yayınladığı dizilerle en çok reyting alan televizyon kanallarından biridir. Star tv’nin en çok izlenen dizilerinin başında Med Cezir, Paramparça ve Güzel Köylü dizileri gelmektedir.
PARAMPARÇA STAR TV’nin en iddialı dizilerinden biridir. Pazartesi günleri Saat 20:30’da ekrana gelen dizinin başrol oyuncuları Nurgül YEŞİLÇAY, Erkan PETEKKAYA ve Ebru ÖZKAN’dır. Paramparça dizisinin yönetmenliğini, daha önce Asi, Gönülçelen, Kayıp Şehir ve Tatar Ramazan dizilerini de yöneten Cevdet MERCAN yapmaktadır. Dizinin senaristi daha önce Aliye, Bin Bir Gece, Aşk ve Ceza dizilerinin de senaristliğini yapan Yıldız TUNÇ’tur. Paramparça dizisinde Cihan rolündeki Erkan PETEKKAYA şehrin en ünlü restoran ve kafelerin sahibi olan iş adamını, 41 yaşında, dürüst. Eşi Dilara, kızı Cansu, oğlu Ozan ile zenginlik içinde mutlu bir aile reisi. Daha önce bitirmeye çalıştığı evliliği ve karşısına ansızın çıkan Gülseren. Eşi Dilara’dan bulamadığı sevgi ve saygıyı bulduğu Gülseren. Gülseren rolündeki Nurgül YEŞİLÇAY mütevazi bir hayat yaşayan bir kadını canlandırmaktadır. Gülseren 32 yaşında, eşi Almanya’ya gittiğinden bu yana görümcesi ve kızı Hazal ile bin bir güçlükle boğuşmaktadır. Pastahane gibi yerlerde çalışarak hayatını devam ettirmeye çalışmaktadır. Uzun yıllar önce unuttuğu duyguları Cihan’a aşık olunca tekrar ortaya çıkmıştır. Cihan’ın eşi Dilara güzel bir kadın aynı zamanda şirketlerin ortağı. Kimsesiz Çocuklara Toplumsal Destek Vakfı’nın başkanı ama soğuk ve mesafeli bir kadın. Gülseren’in görümcesi Keriman rolündeki Alina BOZ, Gülseren ve Hazal ile birlikte aynı evde yaşamaktadır. Gülseren’in kocası Özkan ile gizli gizli görüşmekte ve Özkan’ın gönderdiği paraları biriktirmektedir.

Paramparça dizisindeki Zengin bir iş adamı rolündeki Ercan PETEKKAYA, Dilara rolündeki Ebru ÖZKAN sorunlarla dolu evliliği sürdürmeye çalışmaktadırlar. Çocukları Ozan ve Cansu’nun düşeceği durumdan endişelenmeleri ve çocuklarının hatırına evliliklerini sürdürmektedirler. Gülseren rolündeki Nurgül YEŞİLÇAY ise kocası tarafından terk edilmiş, kızı Hazalla birlikte, Hazal’ın halasının evinde, İstanbul’un kenar mahallelerinin birinde fakir bir hayat yaşamaktadır. Birbirlerinden habersiz İstanbul’da yaşayan Cihan ile Gülseren’in yolları aslında yıllar öncesinde bir hastanede kesişmiştir. Cihan’ın kızı ile Gülseren’in kızı aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelmiş, ailelerin soyad benzerliğinden dolayı çocukları birbiri ile karışmıştır. Ailelerden birinin (Cihan’ın ailesi) soyadı Gürpınar, diğerinin soyadı (Gülseren’in ailesi) Gülpınar’dır. Çocuklarının yıllar önce hastanede karıştığı gerçeği Cihan’ın kızı Cansu’nun kaza geçirmesi ve hastaneye kaldırılması ile ortaya çıkar. Aileler bu durumu öğrenince çok büyük şaşkınlık yaşarlar. Cihan ve eşi Dilara çocukların karıştığı gerçeğini, Cihan’ın ünlü bir iş adamı olmasından dolayı sessizce halletmenin yollarını ararlar. Ne var ki olayların akışı istedikleri gibi gitmez.

Star TV Frekansı :

Türksat 4A 42 ⁰ Doğu Frekans:12.015 MHz Pol:Yatay (H) Sembol:27.500 Ksym/s FEC:5/6

buy generic advair diskus online advair diskus online canada cheap Flonase

Güncel STAR TV rtmp kodu/M3u8 adresi :

rtmp://yayin4.canlitv.com/live//startv

5 thoughts on “STAR TV

    1. Yayın kalitemizin farkına vardığın için, Teşekürler Sanabana …,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.