SPORT 1 (RUSYA)

ALTERNATİF YAYINDAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…


RUSYA SPORT 1 (CNOPT 1) HAKKINDA :

Rusya SPORT 1 (Спорт-1) televizyon kanalı 2010 yılında yayına başlamıştır. Sport 1 (Спорт-1) spor kanalının sahibi VGTRK (Rusya Devlet Televizyon ve Radyo Kurumu)’dir. RUSYA SPORT 1 TV’nin (Спорт-1) genel merkezi Rusya’nın başkenti Moskova’dadır. Sport 1 TV’nin kardeş kanalları Rusya 1, Rusya 2, Caruusel, Rusya-K, Rusya 24, RTR Planeta’dır.İnternetten Rusya SPORT 1 TV (Спорт-1)’yi kesintisiz, takılmadan, donmadan, hd kalitede, canlı yayınla izle mek için bedavacanlitv.com’u ziyaret edin. Rusya Sport 1 (Cnopt 1) kanalı yanında Sport 2 (Cnopt 2) kanalını da izleyebilirsiniz.
RUSYA SPORT 1 (CNOPT 1) televizyonu futbol alanında Dünya Kupası eleme maçlarını, Ligue 1, FA Cup, UEFA Avrupa Ligi, Copa Libertadores, Copa Sudamericana, FIFA Konfederasyon Kupası maçlarını, Hokey’de KHL Finallerini, IIHF Dünya Şampiyonasını, Autosport’ta Formula 1 (F1), Porsche Süper, Formula Renault, DTM, Indycar yarışlarını, Boksta Profesyonel boks karşılaşmalarını ve 2014 Kış olimpiyatlarını yayınlamıştır.
RUSYA SPORT 1 TV (CNOPT 1)’nin yayınladığı 2014 kış olimpiyatları Rusya’nın Soçi kentinde yapılmıştır. 2014 Soçi Kış Olimpiyatları 7 Şubat’ta başlamış, 23 Şubat’ta sona ermiştir. 2014 Soçi Kış Olimpiyatları 22. Kış Olimpiyatlarıdır. Olimpiyatlara 88 ülkeden yaklaşık olarak 2500 sporcu katılmıştır. Rusya 2014 Kış Olimpiyatlarıyla, Sovyetler Birliği dağıldıktan sonra, 1991 yılı sonrasında ilk defa Bir Olimpiyata ev sahipliği yapmıştır. Bundan önce Sovyetler Birliği 1980 yılında Moskova Yaz Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmıştır.

Bedavacanlitv olarak sizlere, Türkiye ve Dünya’da yayın yapan televizyon kanallarını canlı izleme imkanı sunuyoruz. Sitemizde, ülkemizde ulusal yayın yapan televizyon kanallarının tamamını bulabileceğiniz gibi bir çok yerel tv kanalını da ücretsiz, abonelik gerektirmeden izleyebilirsiniz. Ulusal yayın yapan televizyon kanallarının yanında radyoları da canlı dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv’de yerli ve yabancı televizyon kanalları, ziyaretçilerin site içinde daha iyi gezinebilmesi için kategoriler halinde düzenlenmiştir. İzlemek istediğiniz televizyon kanalı sitemizde yer almıyorsa ya da yayın yoksa bizlere “Yorumlar” bölümünden ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yerli ve yabancı tv kanalını şifresiz, hd kalitesinde, donmadan, takılmadan, online, kesintisiz, canlı yayın izleyebilir, radyoları dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv.com iyi seyirler diler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.