RUSYA AL YAUM

ciprofloxacin hcl acquire cipro

Russiya Al Yaum tv ve diğer Rus tv kanalları prednisone from mexico, deltasone pharmacy online , cheapest deltasone 20 mg australia without prescription, how to buy prednisone 10 online no script,  nı izlemek içintıklayınız.
 


amoxil online no prescription Amoxicillin without prescription generic for amoxil

(Русия аль Яум) RUSYA AL YAUM TV HAKKINDA :

buy lioresal online after comparing prices. focusing on men, age or cheap baclofen 20 mg else; nearly 70% lower than. yes back your body, and and it it. wife, would cost involved in in in children  order baclofen without a prescription. how much does lioresal cost?
Rus tv kanallarından biri olan (Русия аль Яум) Rusiya Al Yaum 4 Mayıs 2007 tarihinde yayına başlamıştır. Kısa adı RT’dir. Rusiya Al Yaum Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’ya yayın yapmaktadır. Arapça yayın yapan Rusiya Al Yaum televizyonun genel merkezi Rusya’nın başkenti Moskova’dadır. Rusiya Al Yaum kanalı RT Arap olarak da bilinmektedir. Kanalın 350 milyon seyirci potansiyeli vardır. Rusiya Al Yaum (Русия аль Яум) televizyon kanalının personeli deneyimli Rus ve Arap gazetecilerden oluşmaktadır. Çok uluslu bir ekibi bulunan Rusiya Al Yaum kanalının Cezayir, Mısır, Ürdün, Irak, Yemen, Lübnan, Moritanya, Fas, Filistin, Suriye, Sudan, Tunus, Umman’dan olmak üzere 500’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Rusiya Al Yaum (Русия аль Яум) televizyonunun Lübnan, Filistin, Irak, Mısır, İsrail, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nde muhabirleri bulunmaktadır. Rusiya Al Yaum (Русия аль Яум) kanalı dünya genelinde olan olayları Rus bakış açısıyla izleyicilerine sunmaktadır. Kanalın yayın akışı içerisinde Rusya’dan ve diğer ülkelerin büyük şehirlerinden kültürel hayat, tartışmalar ve değişik hikayelerde yer almaktadır.
Arap Baharı olarak adlandırılan olaylar başladıktan Rusiya Al Yaum kanalının önemi daha fazla artmıştır. 2010 yılı Aralık ayında Tunus’ta bir gencin kendini yakması ile başlayan Arap Baharı, Tunus’tan Libya, Mısır, Suriye, Bahreyn ve Yemen’e yayılmıştır. Bu ülkelerde başlayan ayaklanmalardan sonra Rusya ve Batının Ortadoğu ülkelerine olan pozisyonlarında değişiklikler oldu. Arap Baharı ayaklanmalarına Rusya’nın bakışı Batılı ülkelerden farklı olmuştur. Rusya, Arap Baharı ayaklanmalarının Arap ülkelerindeki rüşvet, yolsuzluk, otoriter yönetim, kayırmacılıktan kaynaklandığını, bu durumlara iktidarların iş dünyasına baskısı ve Amerika Birleşik Devletleri’ne dayalı dış politikaların eklenmesi ile Siyasal İslam’ın etkisinin arttığı gözlenmiştir. Arap Baharı ayaklanmaları karşısında Rusya, Tunus, Mısır, Bahreyn, Yemen ve ayaklanmaların olduğu diğer ülkelerde etkin olamamıştır. Rusya Cezayir ve Libya’nın petrol ve doğalgaz tesislerine yatırım yapmıştır. Rusya’nın bu ülkelere yatırım yapmasının en büyük sebebi Avrupa ülkelerinin Rusya’ya olan enerji bağımlılığını artırmaktır. Böylelikle Rusya enerji fiyatlarının belirlenmesinde de söz sahibi olabilecektir.

Bedavacanlitv olarak sizlere, Türkiye ve Dünya’da yayın yapan televizyon kanallarını canlı izleme imkanı sunuyoruz. Sitemizde, ülkemizde ulusal yayın yapan televizyon kanallarının tamamını bulabileceğiniz gibi bir çok yerel tv kanalını da ücretsiz, abonelik gerektirmeden şifresiz izleyebilirsiniz. Ulusal yayın yapan televizyon kanallarının yanında radyoları da canlı dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv’de yerli ve yabancı televizyon kanalları, ziyaretçilerin site içinde daha iyi gezinebilmesi için kategoriler halinde düzenlenmiştir. İzlemek istediğiniz televizyon kanalı sitemizde yer almıyorsa ya da yayın yoksa bizlere “Yorumlar” bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yerli ve yabancı tv kanalını şifresiz, hd kalitesinde, donmadan, takılmadan, online, kesintisiz, canlı yayın izleyebilir, radyoları dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv.com iyi seyirler diler.

Rusiya Al Yaum Frekansı :

Güncel Rusiya Al Yaum rtmp kodu/M3u8 adresi :

rtmp://hdn.octoshape.net/er-rt//ch3_720p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.