RTR PLANETA

 


24 sep 2014 buy dapoxetine 30mg cheap. can i purchase priligy in trusted medstore order dapoxetine 60mg safely buy dapoxetine dose, online , no 

 
1 Temmuz 2002 yılında yayına başlayan Rus tv kanalıdır. RTR PLANETA (РТР Планета) televizyon kanalının sahibi Rusya Hükümeti’dir. RTR PLANETA (РТР Планета) kanalının genel merkezi başkent Moskova’dadır. RTR PLANETA (РТР Планета) televizyon kanalının kardeş kanalları Rusya 1, Rusya 2, Carousel, Rusya K, Rusya 24 kanallarıdır. RTR PLANETA (РТР Планета) Rus tv kanalını internetten kesintisiz, donmadan, takılmadan, online, şifresiz, canlı yayın izlemek için sitemizi ziyaret edin.
RTR Planeta Rusya Televizyon Radyo Kurumu (VGTRK) bünyesindedir. RTR Planeta kablo tv ve uydu yayınları ile dünyanın tamamından izlenebilmektedir. RTR Planeta Asya Pasifik bölgesinde Rusça yayın yapan tek televizyon kanalıdır. RTR Planeta Asya Pasifik bölgesinde ASIASAT 2 uydusundan izlenebilmektedir. RTR Planeta IPTV ve ADSL ile izlenebilmektedir. RTR Planeta televizyonunun yayınları 2009 yılı Ekim ayında Eutelsat 36 A uydusundan yayına başlamıştır. RTR Planeta, Eutelsat 36 A uydusundan yayınlara başladıktan sonra Ukrayna’dan izlenmeye başlamıştır. RTR Planeta yayınlarının Ukrayna’ya ulaştırılmasının nedeni, 1 Kasım 2008 tarihinde Ukrayna Televizyon ve Radyo Yayıncılığı Konseyi’nin Rus tv kanallarını kablo yayın listelerinden kaldırmak istemesidir. Ukrayna Televizyon ve Radyo Yayıncılığı Konseyi’nin Rus tv kanallarını kablo tv yayınından çıkarmasından en çok etkilenen televizyon kanalları RTR Planeta, Channel One ve TV Center olmuştur. 1 Mayıs 2010 tarihinde RTR Planeta Ukrayna’da kabo yayınına tekrar dönmüştür.
Bedavacanlitv.com’da RTR Planeta yanında diğer Rus tv kanalları olan Biber tv (Pipper TB), 100 TV (100 TB), O2 TB, NTV Rusya (HTB Rusya), Rusya 24, Perviy TV, Rusya 1 (Rossiya 1), Sport 1 (Cnopt 1), Sport 2 (Cnopt 2), PEH TV (REN TV), RU TV, THT Russia (Rusya TNT), CTC TV (STS TV), TB 3, Moscow 24, Rusya Al-Yaum (Rusia Al-Yaum), TV Guranga, Zolotoy TV, Shanson TV, Domashniy TV, RT Belgesel, Disney Channel, CBS Reality, Global Star, TV Center, Ugra TV, RT Amerika, RT, CCTV, Music BOX TV; İMPACT TV, A-One Hip Hop Music TV’yi de canlı yayınlarla izleyebilirsiniz.
Sitemizden Rusça klipler izleyebilir, Rusça müzikler dinleyebilirsiniz. Rusça müzik dinlemek, Rusça klipler izlemek için başta RU TV olmak üzere, Music Box TV ve A-One Hip Hop Music tv’yi takip edebilirsiniz. Rus liglerinde ve Avrupa’nın önde gelen liglerindeki maçları canlı izlemek, maç özetlerini ve maç sonrası yorumları izlemek için Rus tv kanallarından olan Sport 1 (Cnopt 1) ve Sport 2 (Cnopt 2) kanallarını izleyebilirsiniz. Rusça müzik ve Rusça klipler yayınlayan RU TV, MUSIC BOX TV, A-ONE HIP HOP MUSIC TV, Rusya’dan spor izlemek için Sport 1 ve Sport 2 televizyon kanallarını sitemizden YABANCI kategorisinde bulabilirsiniz.

Bedavacanlitv olarak sizlere, Türkiye ve Dünya’da yayın yapan televizyon kanallarını canlı izleme imkanı sunuyoruz. Sitemizde, ülkemizde ulusal yayın yapan televizyon kanallarının tamamını bulabileceğiniz gibi bir çok yerel tv kanalını da ücretsiz, abonelik gerektirmeden şifresiz izleyebilirsiniz. Ulusal yayın yapan televizyon kanallarının yanında radyoları da canlı dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv’de yerli ve yabancı televizyon kanalları, ziyaretçilerin site içinde daha iyi gezinebilmesi için kategoriler halinde düzenlenmiştir. İzlemek istediğiniz televizyon kanalı sitemizde yer almıyorsa ya da yayın yoksa bizlere “Yorumlar” bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yerli ve yabancı tv kanalını şifresiz, hd kalitesinde, donmadan, takılmadan, online, kesintisiz, canlı yayın izleyebilir, radyoları dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv.com iyi seyirler diler.

RTR PLANETA (РТР Планета) Frekansı :

Uydu: Hot Bird 6/8/9 at 13.0 E Frekans: 11034, POL: V, FEC:3/4, SR:27500

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.