RT BELGESEL

RT BELGESEL TV (RT Документальные) ve diğer Rus tv kanallarını izlemek için tıklayınız amoxicillin generic cheap amoxil amoxicillin no prescription overnight delivery
 

fluoxetine 20 mg buy online | usa canada uk | buy online without prescription . low prices, fast delivery and secure online processing. cipro hc 0.2-1 purchase cipro fucidin reviews

 
buy fluoxetine (10mg, 20mg) at the price from $0.40 per pill +free viagra pills. buy fluoxetine online from one the leading pharmacies of canada , 

RT BELGESEL (RT Документальные) HAKKINDA

RT Belgesel 23 Haziran 2011 tarihinde yayına başlamıştır. RT Belgesel televizyonun sahibi TV Novosti’dir. Rusya’dan yayın yapan RT Belgesel’in genel merkezi Rusya’nın başkenti Moskova’dadır. RT Belgesel Rusça yayın yapmaktadır. Dünya çapında yayın yapan RT Belgesel İngilizce ve Rusça yayın yapmaktadır. RT Belgesel televizyonun kardeş kanalları RT, Rusiya Al-Yaum, RT Actualidad, RT America, RT İngiltere televizyon kanallarıdır. RT Belgesel (RTD-RTД) televizyon kanalını ve diğer Rus tv kanallarını sitemizden takılmadan, donmadan, kesintisiz, şifresiz, canlı yayın izleyebilirsiniz.
RT Belgesel televizyon kanalı hem İngilizce hem Rusça yayınlar yapan Rus televizyon kanalıdır. RT Belgesel kanalının yayınları, 23 Haziran 2011 yılında Rus Devlet Başkanı Dimitri Medvedev tarafından Moskova’daki stüdyolarında başlatılmıştır. RT Belgesel kanalının yayınları Rus kültürü ve Rus yaşam tarzını geniş halk kitlelerine ulaştırmaya çalışmaktadır. RT Belgesel kanalı Sadece Rusya’ya değil aynı zamanda dünyanın her tarafına belgesel program yayınları yapmaktadır.
RT Belgesel kanalını Eutelsat Hot Bird uydusundan izleyebilirsiniz. Televizyon kanalının yayınlarının internet üzerinden yayınlarının tüm dünyaya ulaştırılması yönündeki engeller Rus Hükümeti tarafından kaldırılmıştır.
Ülkemizde belgesel tarihi ile ilgili kesin bir bilgi olmamasına rağmen ilk çekilen belgesel filmi Ayastefanos’taki Rus Anıtının yıkılma görüntüleridir. 14 Kasım 1914 yılında yıkılan Ayastefanos Rus Anıtının görüntülerini Fuat Uzkınay çekmiştir. Bu yüzden Fuat Uzkınay ilk Türk belgeselci olarak kabul edilir. Ayastefanos’taki Rus Anıtının yıkılışından bir yıl sonra 1915 yılında Merkez Ordu Sinema dairesi kurulmuştur. 1917 yılında yarı askeri yarı sivil kurum olan Müdafaa-i Milliye Cemiyeti kurulmuştur. Merkez Ordu Sinema Dairesi 1915 yılında Anafartalar Muharebesinde İtilaf Ordularının Püskürtülmesi, Galiçya Harekatı, Galiçya’da On Dkozuncu Süvari Müfrezesi belgesellerini çekmiştir. Bu yıllarda belgesel yanında haber niteliği taşıyan programlarda çekilmiştir. 1916 yılında çekilen Sultan Reşad’ın cenaze Töreni, Vahdettin’in Cülus Alayı ve Vahdettin’in Kılıç Alayı haber niteliği taşıyan programlara örnektir. 1918 yılında İstanbul’un işgal edilmesi ile İstanbul’daki cihazlara el konulacağı düşünülerek buradaki cihazlar Malul Gaziler Cemiyeti’ne devredilmiştir. Kurtuluş Savaşı’ndan sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi bünyesinde Ordu Film Alma Dairesi kurulmuştur. Ordu Film Alma Dairesi Yunanlıların Anadolu’dan çekilirken yaptıklarını görüntülenmiştir. 1923 yılında Türkiye’deki ilk belgeseli çeken Fuat Özkınay Ordu’nun İstanbul’a Girişi adında belgesel filmi çekmiştir. Türkiye’deki ilk sinema ortaklığı olan Kemal Film kurulmuştur. Muhsin Ertuğrul’un yönetiminde öykülü filmler çeviren ve Saden Kardeşlerin kurduğu bu ortaklık 1923 yılında Zafer Yolları filmini çekmiştir.

Bedavacanlitv olarak sizlere, Türkiye ve Dünya’da yayın yapan televizyon kanallarını canlı izleme imkanı sunuyoruz. Sitemizde, ülkemizde ulusal yayın yapan televizyon kanallarının tamamını bulabileceğiniz gibi bir çok yerel tv kanalını da ücretsiz, abonelik gerektirmeden şifresiz izleyebilirsiniz. Ulusal yayın yapan televizyon kanallarının yanında radyoları da canlı dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv’de yerli ve yabancı televizyon kanalları, ziyaretçilerin site içinde daha iyi gezinebilmesi için kategoriler halinde düzenlenmiştir. İzlemek istediğiniz televizyon kanalı sitemizde yer almıyorsa ya da yayın yoksa bizlere “Yorumlar” bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yerli ve yabancı tv kanalını şifresiz, hd kalitesinde, donmadan, takılmadan, online, kesintisiz, canlı yayın izleyebilir, radyoları dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv.com iyi seyirler diler.

RT BELGESEL (RT Документальные) Frekansı :

Güncel RT BELGESEL (RT Документальные) rtmp kodu/M3u8 adresi :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.