NTV SPOR

 


 

NTV SPOR HAKKINDA

Doğuş Yayın Holding’in sahibi olduğu spor kanalı 17 Mart 2008 yılında yayın hayatına başlamıştır. Ntv Spor 2010 yılında Kral TV’nin karasal yayın frekansından yayın yapmaya başlayarak izlenirliğini arttırmıştır. NTVSPOR karasal antenle izlenebilmektedir. Ntvspor İspanya 1. Ligi Laliga maçlarını, İngiltere Fedarosyon Kupası maçlarını, milli takımımızın maçlarını şifresiz yayınlamaktadır. Ntvspor’u Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz. NTVSPOR’u internetten canlı yayın, şifresiz izlemek için bedavacanlitv.com’u ziyaret edin.
NTVSPOR’DA YAYINLANAN BAZI PROGRAMLAR :
1) 90 + : Spor Toto Süper Lig’de oynanan maçların ardından Pazartesi ve Salı günleri saat 12:40’ta, pazartesi günleri saat 23:00’de yayınlanmaktadır. Spor Toto Süper Lig’de biten haftanın maçları Murat Kosova’nın sunuyor, Mehmet Demirkol, Metin Tekin ve Önder Özen tarafından yorumlanıyor.
2) %100 FUTBOL : %100 futbol Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ın maçlarının olduğu günlerde, bu maçların devre arasında ve maç sonlarında NTV ve NTVSPOR’da ortak olarak yayınlanmaktadır. %100 futbol programını Güntekin Onay sunmaktadır. Programa Rıdvan Dilmen yorumcu olarak katılmaktadır.
3) FUTBOL AKTÜEL : Spor Toto Spor Lig’de oynanan maçların değerlendirildiği Futbol Aktüel programı Pazar günleri Saat 17:00’de yayınlanmaktadır. Ercan Taner’in sunduğu Futbol Aktüel programına Bağış Ertan, Metin Tekin ve Önder Özen yorumcu olarak katılmaktadırlar.
4) SPOR MERKEZİ : Spor Merkezi programı hafta içi her akşam saat 18:00’de NTVSPOR’da yayınlanmaktadır. Spor Merkezi programını Ercan Taner ve Özgür Buzbaş sunmaktadır. Spor Merkezi programı NTVSPOR’un Ana Haber bültenidir. Programda gün içinde gelişen spor haberlerine yer verilmekte, günün spor olayları Ercan Taner ve Özgür Buzbaş tarafından yorumlanmaktadır.
5) SPOR SERVİSİ : Spor Servisi programı Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 11:10’da NTVSPOR ekranlarında. Spor Servisi programına Ntvspor spor müdürü Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol katılmaktadır. Spor Servisi programında o gün spor basınında çıkan haberler yorumlanmaktadır.
6) Yedi Gün Spor : Cumartesi günleri saat 09:00’da başlayan Yedi Gün Spor programı aralıklarla bütün gün boyu devam etmektedir. Yedi Gün Spor programını Roksan Kunter ve İsmail Şenol birlikte sunmaktadır.
7) SPOR PAZARI : Tuğba Dural ve İsmail Şenol’un sunduğu Spor Pazarı programı NTVSPOR’da Pazar günleri saat 09:00’da ekrana geliyor. Spor Pazarı programı gün boyu aralıklarla ekrana gelmektedir.
8) GOL : Güntekin Onay ve Emek Ege’nin sunduğu Gol programı Cumartesi günleri saat 17:00’de NTVSPOR ekranlarına geliyor. Avrupa Liglerinde oynanan maçların gollerinin yayınlandığı ve maçların yorumlandığı programı Ntvspor’da izleyebilirsiniz.
9) YENİLSEN DE YENSEN DE : Yenilsen De Yensen De programı Cumartesi günleri saat 13:30’da yayınlanmaktadır. Yenilsen De Yensen De programını Bağış Erten ve Banu Yelkovan sunmaktadır. Programa Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray başta olmak üzere diğer takımların taraftarları konuk olarak katılıyor.Bağış Erten ve Banu Yelkovan programda seyircilerle beraber Spor Toto Süper Lig’i değerlendiriyor.
10) 7/10 : Murat Caner ve Mert Aydın’ın sunduğu 7/10 programda gazetelerde öne çıkan spor haberleri yorumlanıyor. Program Pazar günleri saat 07:00’de NTVSPOR ekranlarına geliyor. 7/10 programına izleyiciler Facebook, Twitter, footbo.com, e-mail ve SMS’le katılabilmektedir.
11) 14/16 : Hafta içi her gün 14:00’te yayınlanan programı Emre Gönlüşen sunmaktadır.
12) SPOR GECESİ : Spor Gecesi programı gün içinde spor basınında öne çıkan spor olaylarının yorumlandığı programdır. Programı Burcu Esmersoy ve Emek Ege sunmaktadır. Spor Gecesi programını önceleri Emek Ege ile Özgür Buzbaş sunmuştur. Program hafta içi her gece saat 23:00’de NTVSPOR ekranlarında oluyor.

Ntvspor Frekansı

Türksat 4A: 12015 H 27500 5/6 (SD), D-Smart: 85. kanal (SD/HD), Digitürk: 80. kanal (SD)-380. kanal (HD)
Kablo TV: S 29 (SD), Teledünya: 134. kanal (SD)-141. kanal (HD), Tivibu: 78. kanal (SD)-376. kanal (HD)

Güncel Ntvspor rtmp kodu/M3u8 adresi :

http://yayin.canlitvlive.com/%6E%74%76%73%70%6F%72/%6C%69%76%65.m3u8
http://yayin5.canlitvlive.com/ntvspor/live.m3u8
..

One thought on “NTV SPOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.