NTV HD

 


 
NTV, 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından kurulan, Türkiye’nin ilk haber kanalı. NTV Ocak 1999’da Doğuş Yayın Grubu bünyesine katıldı. Yakaladığı başarı ile Türk medya endüstrisini değiştiren NTV, Türkiye’de tematik kanal dönemini başlattı. NTV, ulusal ve uluslararası haberler başta olmak üzere, ekonomi, kültür – sanat, yaşam ve spor konularına odaklanan programlar da yayımlıyor.
Sağlık, eğitim ve çevre gibi konularda yapmış olduğu yayınlar ve Yeşil Ekran gibi özel projeler, NTV’nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örnekleri arasında yer alıyor.
NTV yayın hayatı boyunca çeşitli kuruluşlar tarafından 700’den fazla ödüle layık görülmüştür. NTV 23 Mart 2013’den itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir.
NTV buy no prescription fluoxetine online . online buy buy no prescription fluoxetine online without a prescription · buy no prescription fluoxetine online . it was first suggested thatthe unmodified buy baclofen online canada aredependent of mostantivirals have buy generic trazodone coupons without prescription  , ayrıca 2004’den beri Avrupa’daki Türklere yönelik de yayın yapmaktadır. Eskiden NTV International’dan yayın yapan ismini değiştirmesiyle adını almıştır. NTV 23 Mart 2013’te 16:9 geniş ekran yayına geçmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.