MTV


 

MTV HAKKINDA :

MTV Türkiye 23 Ekim 2006 tarihinde yayına başlamıştır. Yayına başladıktan yaklaşık beş yıl sonra 31 Ağustos 2011 yılında kapanmıştır. MTV Türkiye ikinci olarak 1 Mart 2012 tarihinde açılmıştır. MTV, Müzik Televizyonculuk Yayıncılık ve Video Prodüksiyon A.Ş. bünyesindedir. Sahibi 2006-2011 yılları arasında MCD, 2012-2013 yıllarında Çukurova Medya Grubu, 2013’ten bu yana TMSF’dir. MTV Türkiye, Türkiye’ye yayın yapmaktadır. MTV Türkiye İngilizce ve Türkçe alt yazılı yayın yapmaktadır. MTV Türkiye’nin genel merkezi İstanbul’dadır. MTV Türkiye’yi Digitürk 107. kanaldan izleyebilirsiniz. İnternetten MTV Türkiye’yi takılmadan, donmadan, HD kalitesinde, kesintisiz, canlı yayın izlemek için sitemizi ziyaret edin. MTV ve diğer müzik kanallarını sitemizin Müzik kategorisinde bulabilirsiniz. Müzik kategorisinde yer alan müzik kanallarında her türlü müziği bulabilirsiniz.
MTV Türkiye Türkiye’de yayın yapan müzik ce eğlence kanalıdır. MTV Türkiye, Türkiye’de yayına başladığında yayınladığı ilk klip Nil KARAİBRAHİMGİL’in “Perié adlı şarkısıdır. MTV Türkiye MTV ve MTV Europe televizyonlarının yayınladığı programları Türkçe Alt yazılı olarak yayınlamaktadır. Türkçe alt yazılı programların yanında MTV Türkiye, yerli programlarda yayınlamaktadır. MTV Türkiye yayın kriterleri gereğince Sezen AKSU ve Ajda PEKKAN’ın kliplerini yayınlamayacağını açıklamış, MTV TÜrkiye’nin bu kararı tepkilerle karşılanmıştır. MTV Türkiye daha çok Alternatif Türkçe Pop, Rock, Hip-Hop müziklerden oluşan yerli müzikler yayınlamıştır.
MTV Avrupa Müzik Ödülleri : MTV’nin Türkiye’ye açılmasıyla Türkiye de Avrupa Müzik Ödüllerine katılmıştır.
2007 yılında Ceza, Kenan Doğulu, Nil Karaibrahimgil, Pamela Spence, Sertab Erener ve Teoman En İyi Sanatçı kategorisinde ödüle aday olmuş ve Ceza ödülü kazanmıştır. 2008 yılında En İyi Türk Sanatçı kategorisinde Emre Aydın, Hadise, Hande Yener, Hayko Cepkin, Sagopa Kajmer yarışmış ödülü Emre Aydın kazanmıştır. Aynı yıl Emre Aydın, Dima Bilan, Finley, Shiri Maimon Avrupa’nın Favori Sanatçısı ödülüne aday olmuş ödülü Emre Aydın kazanmıştır. 2009 yılında En İyi Türk Sanatçı ödülüne Atiye Deniz, Bedük, Kenan Doğulu ve Nil Karaibrahimgil, maNga aday olmuş, ödülü maNga kazanmıştır.
MTV Türkiye 2010 yılında Sonisphere festivaline, 2009 yılında Freshtival, 2008 yılında Olympos Music Fest ile Electronica Festival ve 2007 yılında Radar live festivallerine sponsorluk yapmıştır.
Nickelodeon Türkiye, Nickelodeon HD Türkiye, Nick Jr. Türkiye ve MTV Live HD MTV Türkiye’nin kardeş kanallarıdır.

Bedavacanlitv olarak sizlere, Türkiye ve Dünya’da yayın yapan televizyon kanallarını canlı izleme imkanı sunuyoruz. Sitemizde, ülkemizde ulusal yayın yapan televizyon kanallarının tamamını bulabileceğiniz gibi bir çok yerel tv kanalını da ücretsiz, abonelik gerektirmeden izleyebilirsiniz. Ulusal yayın yapan televizyon kanallarının yanında radyoları da canlı dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv’de yerli ve yabancı televizyon kanalları, ziyaretçilerin site içinde daha iyi gezinebilmesi için kategoriler halinde düzenlenmiştir. İzlemek istediğiniz televizyon kanalı sitemizde yer almıyorsa ya da yayın yoksa bizlere “Yorumlar” bölümünden ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yerli ve yabancı tv kanalını şifresiz, hd kalitesinde, donmadan, takılmadan, online, kesintisiz, canlı yayın izleyebilir, radyoları dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv.com iyi seyirler diler.

diflucan otc acquire diflucan

MTV Türkiye Frekansı :

Digitürk 107. Kanal

Güncel MTV Türkiye rtmp kodu/M3u8 adresi :

rtmp://149.11.34.78/live///singletv.stream

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.