EURO D


 


 

EURO D HAKKINDA

Bilindiği üzere Kanal D’nin paralel yayınlarını yapan Euro D kanalı Avrupa’da yaşayan vatandaşlarımızla Kanal D yayınlarının buluştuğu bir televizyon kanalıdır. Euro D kanalı çoğu zaman yayınlandığı ülkenin gündemini ve güncel ve sportif olaylarını yaptığı programlarla izleyicilerine ulaştırmaktadır. Eski ismi Kanal D Fun olan Euro D, şimdiki ismini 2001 yılında almıştır. İzleyicilerine
16:9 formatında ekran yayını yapmaktadır. Avrupa Birliği’ne üye olan bütün ülkeler de izlenilebilme
imkanı sunan Euro D’nin güncel yayınları arasında en popüler olanları; Gökhan Özyol’la Son Durak,
Genç Yaşam, Eylem Aksın Zamanı ve Avupa’dan programlarıdır. Euro D, İsviçreli Ringier Grubu ile
ortak kurulan bir kanaldır. Euro D Doğan Yayın Holding bünyesindedir. Euor D televizyon kanalının sahibi Aydın Doğan’dır. Euro D kanalını Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz. Euro D’yi internetten canlı yayın, HD kalitesinde, şifresiz, kesintisiz izlemek için bedavacanlitv.com’u ziyaret edin.
Doğan Yayın Holding’in sahibi Aydın Doğan 15 Nisan 1936 tarihinde Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde dünyaya gelmiştir. İş adamı Aydın Doğan Sema Işıl Doğan ile evlidir. Aydın Doğan’ın Arzuhan Doğan Yalçındağ, Vuslat Doğan Sabancı, Hanzade Doğan Boyner ve Begümhan Doğan Faralyalı adında 4 tane çocuğu vardır.
Aydın Doğan lise öğrenimini Erzincan’da tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İstanbul Yüksek İktisat ve Ticaret Mektebi’ni bitirdi. İş adamı Aydın Doğan iş hayatına 1958 yılında ilk şirketini kurarak başlamıştır. Aydın doğan ilk olarak lastik, bisiklet, radyo, ticari araç ve inşaat makineleri satmış, aynı zamanda nakliyecilik ve müteahhitlik yapmıştır. Aydın Doğan 1970 yılına kadara zahirecilik ve ecza depoculuğu yapmıştır. 1974 yılında İstanbul Ticaret Odası Meclis ve Yönetim Kurulu üyeliği daha sonra Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Aydın Doğan Medya sektörüne ilk olarak Milliyet Gazetesi’ni satın alarak girmiştir.Aydın Doğan medya sektörüne girdikten sonra, Türkiye GAzete Sahipleri Sendikası başkanlığına seçilmiştir. 1998 yılında Dünya Yayıncılık Birliği yöentim Kurulu’na Türkiye’den seçilen ilk kişi olmuştur. 1999 yılında Devlet Üstün Hizmet madalyası ile ödüllendirilen Aydın Doğan 1999 yılında Girne Amerikan Üniversitesi, 2000 yılında Ege Üniversitesi tarafından fahri doktora ile ödüllendirilmiştir. 2004 yılında Dünya Gazeteciler Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına seçilen ilk Türk Olmuştur. Aydın Doğan 1996 yılında Aydın Doğan Vakfı’nı kurmuştur. Kendisinin ve aile bireylerinin adlarını taşıyan toplam sekiz tane okul yaptırmıştır. Aydın Doğan Vakfı her yıl Uluslar Arası Karikatür yarışması düzenlemektedir.
Aydın Doğan kurduğu Doğan Medya Grubu bünyesinde Posta, Hürriyet, Radikal, Fanatik, Referans ve Hürriyet Daily News gazetelerini barındırmaktadır. Doğan Yayın Holding bünyesinde barındırdığı gazeteler yanında Kanal D, CNNTÜRK, EURO D gibi 21 televizyon kanalını da barındırmaktadır. Aydın Doğan 1988 yılında kurduğu Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’ni medya sektörüne elemanlar yetiştirmek için açmıştır.

Bedavacanlitv olarak sizlere, Türkiye ve Dünya’da yayın yapan televizyon kanallarını canlı izleme imkanı sunuyoruz. Sitemizde, ülkemizde ulusal yayın yapan televizyon kanallarının tamamını bulabileceğiniz gibi bir çok yerel tv kanalını da ücretsiz, abonelik gerektirmeden şifresiz izleyebilirsiniz. Ulusal yayın yapan televizyon kanallarının yanında radyoları da canlı dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv’de yerli ve yabancı televizyon kanalları, ziyaretçilerin site içinde daha iyi gezinebilmesi için kategoriler halinde düzenlenmiştir. İzlemek istediğiniz televizyon kanalı sitemizde yer almıyorsa ya da yayın yoksa bizlere “Yorumlar” bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yerli ve yabancı tv kanalını şifresiz, hd kalitesinde, donmadan, takılmadan, online, kesintisiz, canlı yayın izleyebilir, radyoları dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv.com iyi seyirler diler.
cheapest prices pharmacy. zoloft cost cvs . next day delivery, price generic zoloft.

Euro D Frekansı :

Türksat 4A: 12034 V 27500 5/6 Batı, D-Smart 292. kanal

Güncel EURO D rtmp kodu/M3u8 adresi :

ceftin rash pictures ceftin online
http://38.117.88.254:7777/EuroD_HD/EuroD_High.m3u8?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.