EURO STAR

 


EUROSTAR HAKKINDA :

EurostarStar TV’nin Avrupa ülkelerinde yaşayan Türklere yönelik yayınlar yapan televizyon kanalıdır. Eurostar tv genellikle Star tv ile ortak yayın yapmaktadır. Eurostar TV’yi Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz.
Eurostar tv’nin tam adı Star Avrupa Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş.’dir. Eurostar tv’nin adresi Ahi Evren Caddesi No: 4 Şişli/İstanbul’dur. EUROSTAR TV Doğuş Yayın Grubu bünyesindedir.
EUROSTAR, Star tv’de yayınlanan dizileri de ekrana getirmektedir. Eurostar’da yayınlanan diziler; Paramparça adlı dizi Pazartesi günleri saat 20:30’da Star tv ve Eurostar tv ekranlarında oluyor. Gönül İşleri adlı dizi Pazar 20:00’de, Güzel Köylü adlı dizi Çarşamba günü saat 20:30’da, Beni Affet Hafta içi her gün saat 16:30’da, Kardeş Payı Cumartesi günleri saat 22:1’te, Kaderimin Yazıldığı Gün Salı günleri saat 20:30’da, Medcezir Cuma günleri saat 20:30’da, Deniz Yıldızı Hafta içi her gün saat 19:15’te, Akın Bedeli Hafta içi her gün saat 12:30’da Star tv ve Eurostar tv ekranlarına geliyor. Ayrıca “Yeni Yıla Yeni Starlar”, “Serçe Sarayı” ve “Kösem Sultan” adlı diziler yakında Star tv ve Eurostar tv ekranlarında olacak.
STAR TV ve EUROSTAR TV’de ortak yayınlanan diziler yanında ortak yayınlanan programlarda vardır. Star tv ve Eurostar tv’de ortak olarak yayınlanan programlar ve yayın saatleri şöyledir. Benzemez Kimse Sana yarışma programı Cumartesi günü saat 20:30’da, Mahşer-i Cümbüş Cuma günleri saat 23:30’da, Vahe ile Evdeki Mutluluk Pazar günleri saat 13:30’da, Star Life Pazar günleri saat 19:15’te, Eyvah Düşüyorum, Bugün Hafta içi her gün saat 07:00’de, Süper Dadı Pazartesi günleri saat 23:30’da, Dada Dandinista Cumartesi günleri saat 23:45’te, Patron Hafta içi her gün saat 14:30’^da, Melek Cumartesi günleri saat 10:00’da, Vay Arkadaş Cumartesi günleri saat 14:30’da, En Güzel Bölüm Hafta içi her gün saat 12:’00’de, Tülin Şahin ile Moda Pazar günleri 14:30’da yayınlanmaktadır. “Ve Kazanan” ile “Yeni Yıla Yeni Starlar” adlı programlar star tv ve eurostar tv’de yeni yayınlanacak olan programlardır. Star tv ve Eurostar tv aynı zamanda UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını şifresiz yayınlamaktadır. UEFA Şampiyonlar Ligi maçları bu yıl son defa STAR TV’de yayınlanmıştır. Şampiyonlar Ligi karşılaşmaları bundan sonraki 3 yıl boyunca TRT’de yayınlanacaktır. STAR TV gibi NTV kanalı da Doğuş Yayın Grubu bünyesinde olduğu için bazı Şampiyonlar Ligi maçları bazen NTV’de de yayınlanmaktadır. NTV’de yayınlanan Şampiyonlar Ligi maçları da şifresiz yayınlanmaktadır. “Klipstar” programı sadece Eurostar TV’de yayınlanmaktadır.
canlihdtvlerizle.com olarak sizlere, Türkiye ve Dünya’da yayın yapan televizyon kanallarını canlı izleme imkanı sunuyoruz. Sitemizde, ülkemizde ulusal yayın yapan televizyon kanallarının tamamını bulabileceğiniz gibi bir çok yerel tv kanalını da ücretsiz, abonelik gerektirmeden şifresiz izleyebilirsiniz. Ulusal yayın yapan televizyon kanallarının yanında radyoları da canlı dinleyebilirsiniz. canlihdtvlerizle.com’da yerli ve yabancı televizyon kanalları, ziyaretçilerin site içinde daha iyi gezinebilmesi için kategoriler halinde düzenlenmiştir. İzlemek istediğiniz televizyon kanalı sitemizde yer almıyorsa ya da yayın yoksa bizlere “Yorumlar” bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yerli ve yabancı tv kanalını şifresiz, hd kalitesinde, donmadan, takılmadan, online, kesintisiz, canlı yayın izleyebilir, radyoları dinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.