EURO STAR


EUROSTAR TV HAKKINDA

Eurostar tv 2006 yılında Avrupa’da yaşayan gurbetçiler için yayına başlayan televizyon kanalıdır. Eurostar tv Star televizyonunun yayınladığı programları bazen eş zamanlı bazen tekrarlar halinde ekrana getirmektedir. Bunun yanında haber programları, yerli filmler, yabancı filmler, magazin programları, yarışma programları, spor programları, tartışma programları da yayınlamaktadır. EUROSTAR Star Avrupa Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş. şirketi bünyesindedir. EUROSTAR’ın sahibi 2006 ile 2011 yılları arasında Doğan Yayın Holding 2011 yılından sonra Doğuş Yayın Grubu’dur. Eurostar Türkiye ve Avrupa’ya yayın yapmaktadır. Euro star’ın genel merkezi İstanbul’dadır. Eurostar’ı bedavacanlitv.com sitesinden canlı yayın, hd kalitesinde, takılmadan izleyebileceğiniz gibi Türksat 3A uydusundan da izleyebilirsiniz. Ayrıca Eurostar tv’yi D-Smart 24. kanaldan, Filbox 10962 H 16666 3/4 frekansından canlı seyredebilirsiniz.

EUROSTAR TV’DE YAYINLANAN BAZI PROGRAMLAR
1) Melek : Canlı yayınlanan program Hafta içi her gün Saat 09:00’de.
2) Hayat Sevince Güzel : Canlı ekranlara gelen program her gün Saat 10:50’de.
3) Aşkın Bedeli : Hafta her gün Saat 12:20’de.
4) Benim Kuaförüm : Hafta içi her gün Saat 14:00’de.
5) Beni Affet : Hafta içi her gün Saat 15:40’ta.
6) Ana Haber : Hafta içi her gün Saat 17:30’da.
7) Eurohaber : Hafta içi her gün Saat 18:20’de.
8) Deniz Yıldızı : Hafta içi her gün Saat 18:30’da.
9) Güzel Köylü : Çarşamba günleri Saat 19:40’ta.
10) Klipstar : Çarşamba ve Cuma günleri Saat 22:50’de.
11) Yaşam Anahtarı : Çarşamba günleri Saat 00:10’da.
12) Aramızda Kalsın : Perşembe günleri Saat 19:20’de.
13) Reaksiyon : Perşembe günleri Saat 21:40’ta.
14) Med Cezir : Cuma günleri Saat 19:40’ta.
15) Paramparça : Pazartesi günleri Saat 19:40’ta.
16) Londra Mahallesi : Pazartesi Günleri Saat 22:50’de.
17) Gözüm Üstünde : Pazartesi Günleri Saat 00:30’da.
18) Starlife : Canlı sunulan program Cumartesi ve Pazar günleri Saat 18:30’da
19) Urfalıyım Ezelden : Cuma günleri Saat 19:20’de.
20) Dada Dandinista : Cumartesi günleri Saat 22:30’da.
21) Gönül İşleri : Pazar günleri Saat 19:20’de.

MELEK : Melek BAYKAL’ın sunduğu Melek Programı Hafta içi her gün saat 09:00’da Star tv ve Eurostar tv’de ekranlara gelen kadın programıdır. Programın sunucusu Melek BAYKAL’ın adından esinlenerek programın adı Melek olarak belirlenmiştir. Melek programının süresi 90 dakikadır. Melek programı 2012 yılından bu yana Star tv ve Eurostar tv’de yayınlanmaktadır. Yıllardır ülkemizde yaşayan Ayumi TAKANO Japon mutfağının en güzel örneklerini sergiliyor. Melek programında konuk doktorlar tarafından sağlıklı beslenme konularında bilgiler veriliyor. Melek programını izlemek için hafta içi her gün saat 09:00’da Star tv ve Eurostar izleyin.

HAYAT SEVİNCE GÜZEL : Sinem YILDIZ’ın sunduğu Star tv’nin gündüz kuşağı programlarından olan Hayat Sevince Güzel hafta içi her gün saat 10:50’de ekranlara geliyor. Hayat Sevince Güzel programı aynı zamanda Eurostar tv’de de yayınlanıyor. Programa her gün 16 kişi çağrılıyor. Programa çağrılan kişilerin 8 tanesi kadın, 8 tanesi erkektir. Programda 16 kişinin yaşadıkları sorunlara çözümler aranıyor. Bu kişilerin fazla kilo, uyuşturucu madde kullanımı, evlilikleri, işsizlik sorunları, geçimsizlik, meslek hayatındaki başarısızlıklara uzmanlar tarafından çözümler bulunmaya çalışılıyor. Bazı programlara konuk olarak stil danışmanları çağrılarak görünümlerinden memnun olmayan konuklara rehberlik yapılıyor. Hayat Sevince Güzel Star tv ve Eurostar tv’nin özellikle kadın izleyiciler tarafından fazlaca izlenen programlardan biridir. Hayat Sevince Güzel programında günlük yaşantılarında problemler yaşayan insanlara, problemleri ile başa çıkabilme yolları öğretilirken, bu kişilerin özel yaşantılarına zarar verebilecek durumlardan kaçınılmaktadır.

EUROSTAR frekansı :

2014 Uydu Frekansı : TURKSAT 3A– 10.962 MHz – Yatay (H) POL – 16.666 Ksym/s – FEC 3/4

Güncel eurostar rtmp kodu/M3u8 adresi :

http://38.117.88.254:7777/EuroStar_HD/EuroStar_High.m3u8?

4 thoughts on “EURO STAR

  1. Huge troubles listed here. I’m quite thankful to look the post. Thank you and i’m taking a look ahead to the touch you. Will you kindly fall us a e-mail?

    1. Yuhhh yazık lan, yeter artık!!! Memleketin dört bir yanında kardeşlerimiz, abi, ablalarımız teyze ve hatta dmeileridez bile bizler ve gelecek nesiller için ülkemiz için, demokrasi için, hak için, saygı ve sevgi için gaza tutulurken, ateş edilirken ve daha da kötülerini yaşarlarken, sen hangi vicdanla evinde oturup bana Facebook’tan oyun teklifi gönderebiliyorsun??? Yazık, senin için üzülüyorum. Çık bi dışarıya bak, bi hava al dicem ama gazdan dolayı biraz zor. Bak gör insanlar ne uğruna savaşıyor dışarıda, git bak ve gör. Senin için, çoluk çocuğumuz için. O odada yanlız başına bilgisayar başında rahatça oturup oyun oynayabilmen için. Şimdi sana İLK ve SON kez söylüyorum! Kaldır o işe yaramaz kıçını ve direnişe destek ver! Bir günlüğüne oyun oynama, bir ömür boyu oyna. Ama bugün bizimle uzun yıllardır oyun oynayan hükümete karşı diren. Arkadaşlarına, ailene ve atamızın bize bırakmış olduğu bu topraklara sahip çık. Bizler Çanakkale çocuğuyuz. Bizlere çocukluğumuzda masal anlatılmadı hikayeler okunmadı. Dedelerimiz bizlere 57. Alay şehitlerinin, ülkenin geleceği ve kurtuluşu için kendi canlarını, koca bir Alay’ın kendilerini nasıl feda ettiklerini anlatarak büyüdük biz. Atamızın, Ben size taarruzu değil, ölmeyi emrediyorum olan sözü ile bize saygı, sevgi ve şerefi öğrettiler. Bugün eğer sen de, NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE diyebiliyorsan, o zaman hadi kalk. Türk olmak, bir sözü söylemek değildir. Türk olmak, damarlarındaki o aziz kanı hissetmektir. Biz Türkler tarih boyunca sabrımız, direnişlerimiz ve üstünlüğümüz ile bilindik. Çin’liler bile zamanında bize karşı direnebilmek için Çin Seddi’ni kurdular. Bugün ise hükümete karşı biz bir Set kuralım. Korkumuzdan dolayı değil, gereksiz atıkların ayrı bir yerde kalmalarını sağlamak için. Faşizmin, diktatörlüğün ve demokrasinin ayrı yerlerde olmaları gerektiği için. Ama şiddetle değil, elimizde çiçekler ile çıkalım sokaklara. Haykıralım ÖZGÜRLÜK diye. Bütün Dünya bizi izliyor, bırakın o gür sesimiz evrene yankılansın. Ama taş ve sopalarla değil, elimizde nice şanlı Türk Bayrakları ile, vücudumuz dimdik, göğsümüz kabarık bir şekilde direnelim. Sen de bir Türk evladısın, işte bu yüzden sen de bu topraklara sahip çıkmalısın. Şimdi, al eline bir demet çiçek, sarıl nice şanlı onurlu bayrağımıza ve kardeşlerinin yanına git. Onlara destek ol. Diren Gezi Parkı, diren annem, babam kardeşlerim. Diren Türkiye’m. Senin emanetine sahip çıkacak bizler de bıraktığın nesilde seni yaşatacağız. Bedenin olmasa da aramızda görüşlerin, fikirlerin yeşeriyor içlerimizde. Yaşasın Cumhuriyet, yaşasın Türk milleti!- Mustafa CENGIZ

    1. 3-5 …… …….. ……. …… bugun milyonlari asiyo beyinsiz. Kalk da biraz yandas medya haricinde haber oku. 2 gundur turkiye de ve dunyanin her yerinde turkiyedeki bu diktatorluge, bu gerilige, senin gibi kit beyinlilere son vermek icin satisiz insan toplaniyo. Isin garip tarafi, bu insanlarin icinde her politik partiden, her futbol takimi taraftarindan, her dernek genclik kollarindan vs insanlar var. Peki siz zavalli Tayyip’in kopekleri olarak ne kadar azinlikta oldugunuzun farkinda degil misiniz artik? Bu ulke zamaninda kendi kaniyla ulkesini geri kazandi, simdi de ayni ulkede yasayan polisler ve ………. kopekleri insanlarina zulum etmeye calisiyo, ama nafile!! Hepiniz bu olaylar bitince yargilanacaksiniz, hepiniz bu olen insanlarin, yaralilarin, vahsetce saldirislarinizin hesabini bir bir vericeksiniz. Az kaldi, merak etmeyin. Su gunlerde hala boyle rahat rahat atip tutabiliyosunuz ya, ben ona sasiriyorum. Kit beyinliler diye bosuna demiyorum..Yeni moda da gormuyo musunuz dis ulkeler bizi bolmek istiyo lafiniz. Bi gidin el kadar beyninizle kilif bulmussuz bi de. Bu ulkeyi yillardir bolmeye calisan siz ve sizin gibilerdir! Akp lilerden dindar gerisine dinsiz diyen, marjinal diyen, uc nokta diyen serefsiz bakaninizdir.Az kaldi turkiye dayan! Butun bu kopeklerden itin soyundan arindiricaz guzel ulkemizi!! Dunyanin her yerinden , el ele!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.