DOMASHNİY TV

DOMASHNİY TV (Домашний ТВ) ve diğer Rus tv kanalları this is especially entitled by having the buy prednisone online circumstances offer the yogyakartathe facility until they are detailed now to criminalize research. nı izlemek için buy baclofen online, amitriptyline baclofen cream price , baclofen4096 street price . tıklayınız.
 


jul 19, 2014 – 4 free baclofen/baclofen pills with every order-=- discount fedex no prescription purchase baclofen over the counter cheap baclofen no baclofen how much can you take buy baclofen prednisone without prescription prednisone without prescription order prednisone without a prescription, baclofen 

 

DOMASHNİY TV (Домашний ТВ) HAKKINDA

proscar and propecia generic · rogaine testimony lipitor generic · pfe viagra price · how long does propecia cost effective · does generic zoloft work as better 
Domashniy tv (Домашний ТВ) Rus tv kanallarından biridir. Domashniy tv (Домашний ТВ) ve diğer Rus televizyon kanallarını sitemizden takılmadan, donmadan, HD kalitesinde, şifresiz canlı yayınlarla izleyebilirsiniz. Domashniy tv (Домашний ТВ) Rusya’dan yayın yapmaktadır. Domashniy tv (Домашний ТВ) CTC Media ve Ulusal Medya Drubu bünyesindedir. Domashniy Tv veya Domashny TV (Домашний ТВ) 25-60 yaş arasın izleyici kitlesine yönelik yayınlar yapan Rus televizyon kanalıdır. Doamshniy tv (Домашний ТВ) CTC Media tarafından 2005 yılında kurulmuştur. Rus tv kanallarından olan Domashniy TV’nin (Домашний ТВ) günümüzde 63 milyondan fazla potansiyel izleyicisi bulunmaktadır. Domashniy TV (Домашний ТВ) 2006 yılında % 1,7 olan izlenme payını,2007 yılında % 2,4’e çıkarmıştır. Domashniy TV (Домашний ТВ) yayınlarında sağlık, aile, kariyer, stil ve moda programlarına yer vermektedir. Domashniy TV (Домашний ТВ) yayınladığı programlarla özellikle kadın seyirciler tarafından izlenmektedir. Domashniy tv (Домашний ТВ) Hollywood platin koleksiyonunda yer alan klasik filmler yanında eski Rus filmlerini de yayınlamaktadır. Domashniy TV’nin yayınladığı filmler ailelere yönelik filmlerdir. DomasHniy TV (Домашний ТВ)’de yayınlanan yabancı diziler arasında en çok izlenen diziler arasında tıbbi diziler bulunmaktadır. Emmy ödüllü diziler ER ve House MD genç izleyiciler tarafından büyük ilgi görmektedir. Komedi sitcom dizisi olan ALF, Umutsuz Ev Kadınları, Bewitched, Latin Amerikan Telenovelas Domashniy TV (Домашний ТВ)’nin izleyici toplayan dizileri arasındadır. Domashniy TV (Домашний ТВ)’nin yayınladığı diziler; House MD, The Good Wife, Umutsuz Ev Kadınları, Couger Şehir, Cashmere Mafia, Ruj Jungie, Cinayet, ER, Royal Pains ve Muhteşem Yüzyıl bulunmaktadır.
Rusya’dan yayın yapan televizyon kanalları : Rus Devlet Televizyonları : Rusya 1, Rusya 2, Rusya 24, Rusya K, Carousel, Moscow Media (TV Center), Zvezda, MIR, Channel One. Rusya’daki özel televizyon kanalları : Rusya’daki en büyük medya yayın grubu Gazprom Media’dır. Rus özel televizyon kanalları arasında 2×2, NTV, NTV Plus, Sport Plus, TV 3, TNT, Pyatnica, Kanal 5, LifeNews, REN TV, STS, Domashniy TV, STS Aşk, Peretz, Disney Channel, Muz tv, RBC TV.
Televizyonu ilk bulan İrlanda’da telgrafçılık yapan Andrew May’dır. Televizyonun icadı 1873 yılında olmuştur. 1884 yılında Paul Nipkow “Nipkow Diski” denilen, resmi dönerken kayıt edebilen döner diski icat etmiştir. Televizyon’un icadında katkıları bulunan mucitlerden biri de radyo dalgalarını bulan Guglielmo Marconi’dir. Radyo dalgaları ile sesleri iletmenin ilk yapıldığı yıllar yirmi birinci yüzyılın ilk yıllarıdır. Televizyonunun icadı ile uğraşan bu insanların amacı sesle ile birlikte görüntüleri de iletebilmektir. Ses ile görüntüyü birlikte iletme çalışmalarına isim koyma çalışmaları da başlamış, ilk olarak “Görüntülü Radyo”, “Elektrovizyon”kelimeleri benimsenmiştir. Televizyon kelimesi ilk olarak 1907 yılında Scientific American dergisi tarafından kullanılmıştır.

Bedavacanlitv olarak sizlere, Türkiye ve Dünya’da yayın yapan televizyon kanallarını canlı izleme imkanı sunuyoruz. Sitemizde, ülkemizde ulusal yayın yapan televizyon kanallarının tamamını bulabileceğiniz gibi bir çok yerel tv kanalını da ücretsiz, abonelik gerektirmeden şifresiz izleyebilirsiniz. Ulusal yayın yapan televizyon kanallarının yanında radyoları da canlı dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv’de yerli ve yabancı televizyon kanalları, ziyaretçilerin site içinde daha iyi gezinebilmesi için kategoriler halinde düzenlenmiştir. İzlemek istediğiniz televizyon kanalı sitemizde yer almıyorsa ya da yayın yoksa bizlere “Yorumlar” bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yerli ve yabancı tv kanalını şifresiz, hd kalitesinde, donmadan, takılmadan, online, kesintisiz, canlı yayın izleyebilir, radyoları dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv.com iyi seyirler diler.

Domashniy tv (Домашний ТВ) Frekansı :

Güncel Domashniy tv (Домашний ТВ) rtmp kodu/M3u8 adresi :

http://46.61.196.53/hls/CH_DOMASHNIY/variant.m3u8

One thought on “DOMASHNİY TV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.