CBS REALİTY 

CBS REALİTY HAKKINDA

CBS Reality televizyon kanalı 16 Kasım 2009 İngiltere’de yayına başlamıştır. CBS Reality 3 Aralık 2012 tarihinde Avrupa’da yayına başlamıştır. Avrupa’nın tamamını kapsayacak yayınlar yapan CBS Reality kanalının CBS Action, CBS Drama, CBS Europa ve Horror Channel adında kardeş kanalları vardır. CBS Reality Avrupa’nın dışında Orta Doğu ve Afrika’da da izlenebilmektedir. online canadian pharmacy store! buy dapoxetine in us . approved pharmacy, dapoxetine cost india. CBS Reality kanalını Eutelsat 28A uydusundan izleyebilirsiniz. CBS Reality kanalını sitemizden takılmadan, donmadan, şifresiz, HD kalitesinde, canlı yayın izleyebilirsiniz.
REALİTY SHOV’larda aktörler yerine gerçek kişiler kullanılmaktadır. Reality şovlar gerçek hayatta yaşanılan, senaryosu olmayan, genellikle mizahi durumların ekrana getirildiği televizyon programlarıdır. Reality şovlarda mizahi durumların yanında dramatik durumlarda ekrana getirilmektedir. Reality showlar bir bakıma belgesel programı olarak da kabul edilmektedir. Reality şovlar arasında yarışma programlarına da yer verilmektedir. Reality şov olarak kabul edilen en önemli yarışma programı “Biri Bizi Gözetliyor” adlı yarışma programı bulunmaktadır. Reality şovların çekimine ve televizyon ekranlarında gösterilmesine 2000 yıllarda başlanmıştır. Ancak Reality şovlar bazı eleştiri maruz kalmıştır. Bu eleştirilerin merkezinde, tam anlamıyla gerçekliğin olmamasıdır. Reality şov yarışmalarında, yarışmacılar genellikle bir yere kapatılıp, ya da bir adaya gönderilip buralarda beklenmedik hareketlerde bulunmaları ve hareketlerin montajlanarak programlaştırılması sebebiyle gerçekleri yansıtmadığı iddia edilmektedir. Reality Showlar, belgesel, Profesyonel faaliyetler, ünlü kişilerin hayatları, yarışma programları randevulaşma programları, talk şovlar ve gizli kamera programları olmak üzere değişik kategorilere ayrılmaktadır.
Reality şov programları ilk olarak 1990’lı yılların başında Amerika Birleşik Devletleri’nde gizli kamera programları ile başlamıştır. Televizyonlarda en çok izlenen reality şov programı olan Survivor ise ilk İsveç’te keşfedilmiştir. Survivor’da yarışmacılar doğa şartları ile başbaşa bırakılıp, yaşama şartlarını zorlamaktadırlar. Reality şov yarışma programlarında yarışan yarışmacıları takip etmek isteyen izleyiciler, yarışmacıları televizyon ekranlarında izleyebildikleri gibi internet üzerinden de yarışmacıları takip edebilmektedirler. Reality şov programlarına yöneltilen eleştirilerden biri de, özellikle “Biri Bizi Gözetliyor” tarzı programlarda yarışmacılar 24 saat kamera ile gözetlendiğinden, röntgenciliğin hat safhalara ulaşmasıdır. Televizyonlarda yayınlanan reality şov programlarına her gün yenileri eklenmektedir. Reality şov programlarına ilginin artmasının sebebi, yarışmacıların sınırlarını ne kadar zorlayabileceği, korkularla nasıl yaşadıkları, tehlikelere nasıl göğüs gerdikleri merak edilmektedir. Günümüzde reality şov programlarını milyonlarca kişi izlemektedir. Reality şov programlarının amacı insanları eğlendirmektedir. Bu tür programlar izleyicileri eğlendirse de, uzmanlar bu tür programların gerçek dünyaya kötü yansıdığı ve kültürel erozyona yol açtığını belirtmektedir.
Dünya televizyonlarında yayınlanan bir çok reality şov programını CBS Reality kanalında izleyebilirsiniz. CBS Reality televizyon kanalını sitemizden ücretsiz izleyebileceğiniz gibi, sitemizin Yabancı kategorisinde bulunan diğer yabancı televizyon kanallarını da izleyebilirsiniz.

Bedavacanlitv olarak sizlere, Türkiye ve Dünya’da yayın yapan televizyon kanallarını canlı izleme imkanı sunuyoruz. Sitemizde, ülkemizde ulusal yayın yapan televizyon kanallarının tamamını bulabileceğiniz gibi bir çok yerel tv kanalını da ücretsiz, abonelik gerektirmeden şifresiz izleyebilirsiniz. Ulusal yayın yapan televizyon kanallarının yanında radyoları da canlı dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv’de yerli ve yabancı televizyon kanalları, ziyaretçilerin site içinde daha iyi gezinebilmesi için kategoriler halinde düzenlenmiştir. İzlemek istediğiniz televizyon kanalı sitemizde yer almıyorsa ya da yayın yoksa bizlere “Yorumlar” bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Yüzlerce yerli ve yabancı tv kanalını şifresiz, hd kalitesinde, donmadan, takılmadan, online, kesintisiz, canlı yayın izleyebilir, radyoları dinleyebilirsiniz. Bedavacanlitv.com iyi seyirler diler.
buy doxycycline hyclate 100mg online. tablets skin ou doxypalu mirtazapine cost without insurance effects of drinking alcohol with pills abortion. mono for ear

CBS Reality Frekansı :

Eutelsat 28A 11344 H 27500 2/3, 11261 IH 2/3 27500

Güncel CBS REALİTY rtmp kodu/M3u8 adresi :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.