BAYRAM TV

 


fluoxetine generic health. 1. fluoxetine generichealth. consumer medicine information. what is in this leaflet. this leaflet answers some common. order fucidin

BAYRAM TV (KANAL TEK) HAKKINDA

Dini içerikli yayınlar yapan Kanaltek tv’yi izlemek için doğru yerdesiniz. Kanal Tek dini içerikli yayın yapan televizyon kanalıdır. buy prednisone india generic prednisone price purchase prednisone Kanaltek 2013 yılının Ağustos ayında yayınlarına başlamıştır. Kanal Tek’in yaptığı yayınların tamamı seyircilerin genelinin izleyebileceği programlar. Yayınlanan programlar tüm aile üyeleri tarafından gönül huzuruyla izlenebilir. Kanal Tek yayınlarının amacı kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in rehberliğinde, peygamberimizin sünnetini takip ederek Allah’ın rızasını kazanmış kullar ve Peygamberimize layık ümmet yetişmesine yardımcı olmaktır. Kanal Tek’in adresi Aydıntepe Mahallesi Sevindik Sokak Sümer Medya Plaza No: 14/1 Tuzla/İSTANBUL’dur. Kanal Tek ve diğer dini televizyon kanallarını bedavacanlitv.com’dan kesintisiz, donmadan, takılmadan, canlı yayın izle cheapest prices pharmacy. zoloft generic name sertraline. top offering, buy zoloft sertraline lustral online. yebilirsiniz.
KANAL TEK’İN YAYINLADIĞI PROGRAMLAR
1) Abdülmetin ile Dervişin Heybesi : Abdülmetin Güllü’nün sunduğu Abdülmetin ile Dervişin Heybesi programında çektiğimiz salavat ve hatm-i şeriflerin duası yapılıyor.
2) Tebliğ Saati : Hayrettin İşleyen’in izleyicileri dinimiz hakkında bilgilendirdiği, haram ve helali, günah ile sevabı anlattığı Tebliğ Saati programı Kanal Tek ekranlarında.
3) Gönül Kuşağı : Kanal Tek ekranlarında yayınlanan Gönül Kuşağı programında çekilen salavat-ı şerifleri ve yapılan hatimlerin duaları Bülent Köse tarafından yapılıyor.
4) İnsan : Kürşat Erenbilge İnan programında kendine has anlatımıyla insanların yaşamlarına hoş bir dokunuş yapıyor. Kürşat Erenbilge ile İnsan programında peygamberimizin, sahabelerin ve din alimlerinin yaşamlarındaki kıssalar anlatılıyor.
5) Ahmet Tomor Hoca Sohbetleri : Ahmet Tomor Hoca ile dini sohbetlerin yayınlandığı “Ahmet Tomor Hoca Sohbetleri” programı Kanal Tek ekranlarında yayınlanıyor.
6) Hasret Dünyası : Hasret Dünyası programını Cemal Akçil sunmaktadır. Hasret Dünyası programını hafta içi her gün Kanal Tek ekranlarında izleyebilirsiniz.
7) 1 Anlatım 1 Eser : Ender Tekin’in sunduğu “1 Anlatım 1 Eser” programı Kanal Tek ekranlarında. “1 Anlatım 1 Eser” programında Ender Tekin tarafından yaşanmış olaylar anlatılıyor ve ilahiler söyleniyor.
8) Sevgi Bağı : Fatih Öztürk’ün sunduğu “Sevgi Bağı” programı her hafta Cuma akşamları Kanal Tek ekranlarında.
9) Kur’an ve Sünnet Işığında Fıkıh Soruları : Programın sunuculuğunu Vedat İğne yapmaktadır. Kur’an ve Sünnet Işığında Fıkıh Soruları programında Aydın Hoca derin dini bilgisi ile soruları cevaplamaktadır. Kanal Tek’te yayınlanan programda dinimiz ile ilgili bilmediğimiz soruları Halil İbrahim Aydın hoca cevaplamaktadır.
10) Garip Yolcu : Cemal Akçil’in sunduğu “Garip Yolcu” programı Kanal Tek ekranlarında yayınlanmaktadır.
11) Gönül Dilinden : Geylani Karaaslan’ın sunduğu “Gönül Dilinden” programı hafta içi her gün Kanal Tek’te yayınlanmaktadır. Geylani Karaaslan’ın hikayeler anlattığı, bazen anlattığı hikayelerin yaşandığı topraklara gitmektedir. “Gönül Dilinden” programında ilahiler de söylenmektedir.

Bayram tv Frekansı :

Türksat 4A 11594 V – Dikey Bati 25000 3/4

Güncel Bayram tv rtmp kodu/m3u8 adresi :

http://sr1.netmedya.org:1935/kanaltek/live.sdp/playlist.m3u8

3 thoughts on “BAYRAM TV

  1. Saatlerce telefonda bekletiyorsunuz program bitti gibi iyi akşamlar deniyor sonra tekrar böyle yayınmı olur ayıp denen bir şey var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.