ATV AVRUPA


 

ATV AVRUPA HAKKINDA

ATV’nin Avrupa ülkelerinde yaşayan Türk vatandaşlarına yönelik kurduğu ATV AVRUPA 16 Ekim 1997 tarihinde yayına başlamıştır. ATV AVRUPA Turkuvaz Televizyon ve Radyo İşletmeciliği Anonim Şirketi bünyesindedir. baclofen is used for treating muscle spasms caused by multiple sclerosis or other cheapest compare prozac prices and save by doing comparative online pharmacy shopping at pharmacychecker.com. zoloft cost at walmart price of zoloft in india buy zoloft online buy fucidin online generic baclofen in the uk generic baclofen best prices 2 days ago – order baclofen uk . buy cheap baclofen in usa – uk – canada – europe buy baclofen online and save money. buy baclofen online pharmacy  ATV AVRUPA‘nın ilk adı atv international’dır.
ATV AVRUPA’nın 1997-2000 yılları arasında Dinç Bilgin’dir. Kanal 2000-2001 yıllarında Çukurova Holding, Ciner Medya Grubu, Murat Vargı’dır. ATV AVRUPA’ya 2001-2002 yıllarında tekrar Dinç Bilgin sahiplik yapmıştır. ATV AVRUPA 2002-2007 yılları arasında Ciner Medya Grubu kontrolünde kalmıştır. Televizyon kanalına 2007 yılında Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından el konulmuştur. Atv Avrupa Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu bünyesinde iken yapılan ihale ile Turkuvaz Medya Grubu’na satılmıştır. Türkçe yapan ATV AVRUPA’nın yayın alanı Avrupa’dır. ATV AVRUPA’yı Türksat 4A uydusundan izleyebilirsiniz. İnternetten ATV AVRUPA’yı takılmadan, donmadan, HD kalitesinde, şifresiz, canlı yayın izlemek için sitemizi ziyaret edin. Atv Avrupa’da Ziraat Türkiye Kupası maçlarını şifresiz, canlı yayın izleyebilirsiniz.
ATV AVRUPA’DA YAYINLANAN BAZI PROGRAMLAR :
1) Kahvaltı Haberleri : Hafta içi her gün yayınlanan Kahvaltı Haberleri Saat 06:00’da ekrana geliyor. Kahvaltı Haberlerini İbrahim Sadri sunmaktadır.
2) Müge Anlı ile Tatlı Sert : Günlük yaşantımızda lazım olabilecek sağlıktan eğitime bir çok konunun uzman kişiler tarafından yorumlandığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün Saat 09:00’da yayınlanmaktadır.
3) Kızlar ve Anneleri : Kızlar ve Anneleri yarışma programıdır. Kızlar ve annelerden oluşan takımların yarıştığı Kızlar ve Anneleri programını Mert Palavaroğlu sunmaktadır. ATV AVRUPA ekranlarında yayınlanan program hafta içi ger gün 12:00’de ekranlarda.
4) Alemim Kralı : Hafta içi her gün 14:00’de yayınlanmaktadır.
5) Zahide ile Yetiş Hayata : Atv Avrupa’nın en çok reyting alan programlarından biridir. Hafta içi her gün 15:00’da ekranlara gelen programı Zahide Yetiş sunmaktadır. Programa her gün konusunda uzman konuklar katılmaktadır. Program konukları izleyicilerin sorularını cevapladıkları gibi, hayatımızı kolaylaştıran pratik bilgiler verilmektedir.
6) Ana Haber : Hafta içi her gün 17:45’te yayınlanan Atv Avrupa Ana Haber, Türkiye ve Dünya gündemin gelişen olaylara yer veriliyor. Ana Haber, Cumartesi ve Pazar günleri Hafta Sonu Atv Ana Haber adıyla yayınlanmaktadır. ATV AVRUPA Ana Haber’in tekrarı hafta içi her gün saat 02:40’ta yayınlanıyor.
7) Avrupa Haber : Avrupa’da yaşayan Türklerin çok fazla ilgi gösterdiği Avrupa Haber hafta içi her gün saat 18:50’de ekranlara geliyor. Avrupa Haber’in tekrarı hafta içi her gün saat 02:30’da yayınlanmaktadır.
8) Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru : Her Perşembe Saat 21:30’da yayınlanan programda Profesör Doktor Nihat Hatipoğlu dini konularda bililer vermekte ve izleyicilerin dini bilgilerle ile ilgili sorularını cevaplıyor.
9) Selena : Anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybeden üç kız kardeş, Selin, Leyla ve Nazlı’nın başına gelen olayların anlatıldığı dizi Cumartesi ve Pazar günleri saat 05:30’da Atv Avrupa ekranlarına geliyor.
10) Çocuklar Duymasın : Bir zamanlar reyting rekorları kıran Çocuklar Duymasın dizisi Cumartesi ve Pazar günleri saat 06:50’de yayınlanıyor.
11) Vizyon Avrupa : Avrupa ülkelerinde yaşayan Türklerin başarı hikayelerini, başarılı firmaları, başarılı iş adamlarını tanıtan Vizyon Avrupa programı Cumartesi günleri saat 10:00’da başlıyor. Atv Avrupa’da yayınlanan Vizyon Avrupa programını Gülbahar Merdivan hazırlayıp sunmaktadır.
12) İş Dünyası : Atv Avrupa’da Cumartesi günü saat 11:10’da yayınlanan İş Dünyası programını Vatan Şaşmaz sunmaktadır. Programda Türkiye ekonomisi, ekonomiyi şekillendiren dinamikler, röportajlar ve başarı öyküleri yer alıyor.

One thought on “ATV AVRUPA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.